Flexibilní práce z domova

Jak by se vám líbilo…

 • pracovat v trendovém oboru s dlouhodobou perspektivou,
 • pracovat s využitím moderních online technologií pro práci i komunikaci,
 • využívat nástrojů pro e-business,
 • mít časovou flexibilitu,
 • pracovat formou home office (částečně nebo zcela z domova),
 • zajistit si dlouhodobý přivýdělek nebo začít novou kariéru.

Co můžete získat:

 • možnost pracovat z domova nebo odkudkoliv (připojení na internet nutné)
 • možnost organizovat si svůj pracovní i volný čas
 • být s rodinou a přitom vydělávat peníze
 • žádné cestování do zaměstnání
 • okamžité zaškolení a průběžná školení
 • unikátní pracovní zázemí

Nepožadujeme žádné zvláštní zkušenosti nebo schopnosti. Potřebujete pouze ochotu pracovat, ochotu učit se a odvahu začít něco nového. Výhodou je, pokud se zajímáte o zdravý životní styl nebo sportujete. Další výhodu máte, pokud ovládáte PC/net. Svoje zkušenosti můžete uplatnit.

Využijte aktuální trendy pro svoji moderní a efektivní práci:

 • online business
 • práci z domova (home office)
 • wellness obor.

K dalším informacím pro uchazeče (nabízíme/požadujeme) pokračujte ZDE

Jak je to s trendovým zázemím oboru?

Online business – trend číslo 1

Online business jsou technologie a nástroje, které umožňují řídit veškeré pracovní aktivity online, na dálku. Dnešní moderní komunikační technologie vám umožňují spoustu věcí. Nejen běžné nástroje jako telefon, internet a email, ale také další vychytávky (online konference, virtuální kanceláře, online vzdělávání) můžete velmi výhodně využívat a jste neustále ve spojení s kolegy, zákazníky, dodavateli. Nemusíte mít složitý software, učit se složité postupy. Vyvíjené aplikace umožňují řešit spoustu věcí uživatelsky, stačí umět základní práci s PC a mít ochotu průběžně se potřebné věci učit používat a ovládat.

Tyto věci velmi šetří čas všem zúčastněným. Doba pokročila a dnes už se nestává, že by váš klient neměl internet nebo váš dodavatel neměl mobilní telefon. Také nakupování online, nakupování přes internet, platby přes internet je rozhodně rostoucí trend, který hned tak neskončí.

Online poradenství, online vzdělávání, online marketing – další související oblasti, které se velmi rychle rozšiřují, protože šetří čas. Dnes je nutnost mít webové stránky, dnes je běžné zviditelnit se na internetu, být vidět na sociálních sítích. Stejně tak je velmi účinné online vzdělávání a poradenství. Lidé nechtějí čekat, objednávat termíny a cestovat na konzultace, pokud to není nutné. Když potřebují informace, chtějí je ihned a to je možné díky internetu a možnosti online se vzdělávat.

Home office (práce řízená z domova) – trend číslo 2

Bez prvního trendu by se nemohl rozvíjet tento druhý. Práce z domova vám umožní využít mnohem širší čas pro pracovní dobu. Nemusíte sedět u práce od 8 do 17. Můžete si úkoly vyřizovat třeba v 22 hodin večer nebo v 5 ráno, když máte klid. Pošlete v noci zákazníkovi nabídku mailem a on ji bude mít dřív, než kdybyste mu ji druhý den ráno přednesli. Pravidelné úkoly si můžete naplánovat a systém je může hlídat za vás (odeslání e-mailů, spuštění reklamy, aj.)

Právě zmíněné moderní technologie umožní kompletně si celou pracovní činností organizovat z domova. Stačí mít doma svoje pracovní místo vybavené počítačem s připojením k internetu, mít telefon a už máte kompletně vybavenou domácí kancelář. Nemusíte nikam složitě cestovat, ani sedět v pronajaté kanceláři, abyste si vyřídili svoje pracovní úkoly. Dnes řada lidí raději využije telefonické vyřízení věci, zaslání dokumentů mailem, než aby cestovali na úřad, kde budou čekat ve frontě. Doba se zrychluje a nikdo nemá čas trávit hodiny cestováním nebo čekáním.

Díky tomu, že svoje aktivity naplánujete efektivně, stihnete si během dne udělat čas na své zájmy a svoji rodinu. Dnes být úspěšný již není synonymem uhoněného člověka.

Wellness obor – trend číslo 3.

Wellness obor – to je dnes špička. Výživa, fitness, sport, zdraví, péče o pleť a tělo, prevence civilizačních nemocí. Být zdravý a v kondici, dobře vypadat, to je dnes opravdu trendy. Ano, člověk se chce cítit dobře a být zdravý hlavně kvůli sobě, ale dnes je také společenský tlak na zdraví, kondici i výkon. Vyžadují se výkony v práci, je nutné zajistit rodinu, úspěch souvisí se zdravím a nemocní lidé se často ocitají na okraji společnosti.

Většinu informací, které dnes lidé hledají na internetu, v časopisech, můžeme zařadit právě do oboru wellness. A ať se to někomu líbí nebo ne, podle odborníků na obchod, marketing a investice, tento obor bude na špici ještě dlouho a navíc s rostoucí tendencí určitě celé 21. stolení. Proto práce v tomto oboru znamená dlouhodobou perspektivu a možnost trvalého rozvoje.

Proč? Světová zdravotnická organizace varuje před nárůstem obezity a s tím souvisejícího nárůstu civilizačních chorob v populaci, současné prognózy nejsou příznivé a nárůst bude trvat ještě minimálně půl století. Lidé, kterých se aktuální statistiky (nebo ty budoucí) týkají, právě v oblasti wellness hledají řešení svých problémů.

Na druhou stranu postupně přibývá lidí, kteří již v oboru wellness to své našli, chtějí se o sebe starat již nyní, sportují, žijí aktivně a zdravě. Tito zase budou stále náročnějšími klienty a budou chtít kvalitní péči a kvalifikované služby.