Práce z domova – informace

Hledám do týmu několik spolupracovníků pro práci z domova.

Co můžete získat?

 

 • pracovat formou home office,
 • organizovat si celou práci online (budete mít svou virtuální kancelář na internetu)
 • jste to vy, kdo si plánuje práci a pak kontroluje odvedenou práci,
 • svoji práci zorganizovat podle své potřeby,
 • zvolit, v jaké denní době budete pracovat,
 • začít s málem – stačí vám malé pracovní místo s připojením na internet.

Práci přizpůsobíte sobě

Nabízíme možnost

 • dlouhodobé spolupráce na různých úrovních
 • práce v různém časovém rozsahu.

Můžete mít:

1) stabilní přivýdělek, aniž by to ohrozilo Vaše současné zaměstnání nebo jiné aktivity,

2) kariéru na hlavní činnost, kterou pak nadále realizovat z velké části z domova.

 

Jakou práci budu vykonávat?

Jedná se o obchodní a poradenskou činnost v online prostředí. Pracujeme s kvalitním spotřebním zbožím, ke kterému poskytujeme následný klientský servis.

Samotná práce probíhá v online prostředí tak, že na základě reklamních aktivit (v rámci zaškolení se naučíte efektivně spravovat web, komunikovat na sociálních sítích, spravovat FB skupinu atd.) nás potenciální zájemce kontaktuje na webu, FB apod., zanechá kontakt a svůj požadavek.

Podle jasného postupu pak se zájemcem, který projevil zájem,  komunikujtere – zodpovíte dotazy, vysvětlíte konkrétní věci nebo ihned uzavíráte obchod a následně zorganizujete vyřízení objednávky.

Po zapracování se můžete podílet na rozvoji firmy, pomáhat se zaškolováním nových spolupracovníků, vést svůj tým a další zajímavé činnosti.


Na co se lidé nejvíce ptají:

 1. Je práce pro mne vhodná? Pokud vás zajímá zdravý životní styl a baví vás komunikovat v online prostředí, může vám obojí zajistit dlouhodobý přivýdělek nebo i celou kariéru. Pokud chcete něco vybudovat a zajistit si stabilně rostoucí příjem, zde máte šanci. Veškeré postupy se velmi rychle naučíte.
 2. Jak to je s pohovorem? V první fázi nemusíte nikam cestovat na pohovor, vše bude fungovat na dálku (online, telefonicky), však se zajímáte o online pracovní příležitost 🙂 Později se samozřejmě potkáme.
 3. Kde budu mít pracoviště? S online prací souvisí i pracoviště – není. Činnost, která probíhá z velké části v online prostředí je skvělá v tom, že pracovat můžete odkudkoliv, kde budete mít klid a budete online (nejčastěji z domova).
 4. Co musím splňovat? Práce je vhodná pro zájemce 18+, kteří jsou schopni sami si zorganizovat práci, aktivně ovládají PC/net/soc. sítě (FB, Insta,…), zajímají se o zdravý životní styl a mají min. 2-3 hodiny denně času (v případě přivýděleku), který mohou práci věnovat. Preferujeme zájem o dlouhodobou spolupráci.

Získejte nyní podrobné nezávazné informace a nepromeškejte příležitost.

Na začátku projdete rychlým informačně výběrovým procesem, kde zjistíme, zda naše spolupráce může být oboustranným přínosem. Vše proběhne online s využitím moderních komunikačních nástrojů, které jsou součástí naší denní rutiny. Čeká vás postupně krátký firemní webinář – online prezentace, telefonický pohovor. V první fázi nemusíte nikam cestovat, pouze komunikovat online.

Veškeré podrobnosti k celému postupu získáte na základě vyplnění kontaktního formuláře. Po kliknutí na tlačítko Odeslat vám na mail přijde autorizační link – potvrďte, že mail je opravdu váš. Pak se Váš mail dostane ke mně a já vám zašlu podrobné informace pro uchazeče.

Je nutné vyplnit všechna pole.

* povinné položky